Bodrumcup2015-(4)19-24 Ekim 2015 tarihleri arasında bu yıl 27. kez düzenlenecek olan Bodrum Cup Uluslararası Yelkenli Ahşap Yat Yarışları için hazırlıklar başladı.

2015 yılı yarış hazırlıklarını başlatan Bodrum Cup Uluslararası Yelkenli Ahşap Yat Yarışları Organizasyon ve Yarış Komitesi üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Başkanı Süleyman Uysal ve Yarış Komitesi Başkanı Uğur Ayaz’ın yanı sıra organizasyonda görev olan kurul üyelerinin katılımı ile gerçekleşen ziyarette çalışmalar değerlendirildi. Organizasyon komitesi üyeleri Başkan Kocadon’a hazırlıklardan bahsederek fikir alışverişinde bulundu. 19-24 Ekim 2015 tarihleri arasında Bodrum-Gümüşlük, Gümüşlük-Leros, Leros- Leros, Leros-Yalıkavak ve Yalıkavak-Bodrum etapları arasında geçilmesi planlanan yarış için hazırlıkların hızla sürdüğünü ifade eden komite üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a destekleri için teşekkür etti.

Başkan Kocadon, amaçlarının Bodrum’un değerlerini yansıtan ve “Bodrum” adını uluslararası arenada duyuran bu tür organizasyonları, her geçen yıl üstüne bir şeyler katarak daha güzel hale getirmek olduğunu ve belediye olarak el verdiği ölçüde her konuda desteklerinin süreceğini belirtti.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest