baskan-guzellerBodrum’da düzenlenecek olan “Miss 7 Continents” (7 Kıtanın Güzeli) yarışmasına katılan güzeller, yarışma öncesinde Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. Başkan Kocadon, güzellerle sohbet ederek yarışmada başarılar diledi.

Bodrum Belediyesinin destekleriyle Jolly Tour ve Isis Otel tarafından düzenlenen “7 Kıtanın Güzeli” yarışması için Bodrum’da bulunan 22 ülkenin güzeli, yarışma öncesinde Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile makamında bir araya geldi. Ülkelerinde mankenlik ve modellik yapan güzeller, bu yıl yedinci kez gerçekleştirilecek etkinlik için 6 Mayıs’tan itibaren Bodrum’da kampa girdi. 13 Mayıs Çarşamba akşamı Bodrum Kalesi’nde gerçekleşecek yarışma öncesinde kendisini ziyaret eden güzellere Bodrum’u nasıl bulduklarını soran Başkan Mehmet Kocadon’a, Bodrum’a ilk kez geldiklerini ve çok beğendiklerini söyleyen güzeller, tatil için de Bodrum’a gelmek istediklerini belirttiler.
Güzeller ayrıca yarışma öncesinde stres atmak için gezindikleri, yüzüp güneşlendikleri, Bodrum guletiyle çıktıkları mavi yolculukta Bodrum’un koylarının güzelliğine hayran kaldıklarını, dalış ve at binme gibi etkinliklerle de eğlenceli vakit geçirdiklerini ifade ettiler.
Ziyaret sonunda güzellere ve organizasyon görevlilerine kendi elleriyle şeker ikramında bulunan Başkan Mehmet Kocadon, daha sonra güzellerle bir arada hatıra fotoğrafı çekildi.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest