acil-tip-teknisyenleriMuğla İl Ambulans Servisi Başhekimliği eğitim salonunda yapılan eğitime ATTDER Muğla İl Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Sorumlusu ATT Çiğdem Akın ve Teşkilatlanma Sorumlusu ATT Özgür Akın koordinatörlüğünde, ATT Feyza Duygu Örsçelik ve ATT Büşra Şahin eğitmen olarak katıldı.

ATTDER Muğla İl Başkanı Neslihan Yılmaz yaptığı konuşmada, Aralık 2012 tarihinde il yönetimlerini oluşturduklarını, o günden bu yana 5’inci EKG Eğitimini organize ettiklerini söyledi. 17-18 Ocak tarihlerinde Bodrum ve 27-28 Ocak tarihlerinde Fethiye ilçesinde olmak üzere bu ay 2 eğitim daha gerçekleştirmeyi planladıklarını belirten Yılmaz, yıl içerisinde bu eğitimlerinin devam edeceğini belirtti.
İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Emine Önsoy, sertifika töreninde yaptığı konuşmada, 112 Acil Sağlık hizmetlerinin ve personelinin gelişimine katkı sağlayan bu ve benzeri eğitimleri her zaman desteklediğini belirtti ve eğitimi düzenleyen ATTDER Muğla İl Başkanlığı’na teşekkür etti. Önsoy, “Söz konusu eğitim ve 112 acil sağlık hizmetlerinin gelişmesi ise her türlü organizasyonda ATTDER’in yanında olacağım” dedi. Toplam 21 kişinin katıldığı eğitimde katılımcılara katılım belgeleri verildi.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest