kerim-cangir-kocadon-ziyaretCHP Bodrum’un geçmiş dönem ilçe başkanlarından Dr. Kerim Cangır, Milletvekili Genel Seçimleri için aday adaylığını açıklamasının ardından Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

2015 Türkiye Genel Seçimlerinde milletvekili aday adayı olan Dr. Kerim Cangır, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret ederek seçimle ilgili değerlendirmelerde bulundu. 7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimleri için CHP Muğla’dan aday adaylığını açıklayan Bodrum CHP İlçe Örgütü’nün geçmiş dönem başkanlarından Dr. Kerim Cangır’a ziyaretinde eşi Nilgün Cangır da eşlik etti.

Milletvekili adaylarının genel seçimde belirleneceğini belirterek 22 Mart’ta yapılacak ön seçimlerde aday adayı olmaya karar verdiğini ifade eden Cangır, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Haziran ayında yapılacak olan Milletvekilliği Genel Seçimlerinde partim Cumhuriyet Halk Partisinden aday adayıyım. Parti meclisimizin aldığı karara göre 22 Mart’ta genişletilmiş delege sistemiyle ön seçim yapılacak. Ben de Bodrum’dan Muğla milletvekili olmak istiyorum. Aday olmamın nedenlerinden biri de, Bodrum’da yaşanan çevre talanına dikkat çekmek. Bodrum’un çevre, doğa ve deniz ile ilgili sorunları her geçen gün artıyor. Eğer milletvekili olabilirsem, bunları önlemek için elimden geleni yapacağım. Aday adaylığımı açıkladıktan sonra bugün eşim Nilgün Hanım ile Bodrum Belediye Başkanımıza bir ziyarette bulunduk. Sayın Kocadon, bana başarılar diledi ve ben de kendilerine teşekkür ettim.”

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise, Dr. Kerim Cangır ve diğer aday adaylarına, almış oldukları bu adaylık kararlarının hayırlı olmasını dileyerek başarılar diledi.

Haber: İHA

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest