bodrum-ak-parti-canakkale-sehitlerine-lokma-dokturdu-(1)Bodrum Ak Parti İlçe Teşkilatı, Çanakkale Zaferi’nin 100. yılında Bodrum Belediye Meydanı’nda lokma dağıtıp Mevlit okuttu.

Bodrum Belediye Meydanı’nda toplanan Bodrum Ak Parti İlçe Teşkilatı lokma dağıttı. Lokma dağıtımının ardından Çanakkale şehitleri için Adliye Camisi’nde mevlit okuttu. Yoğun ilgi gören mevlite yaklaşık yüz kişilik grup katıldı. Mevlit sonrasında tekrar lokma dağıtımına devam edildi.

Gazetecilere kısa bir açıklama yapan Ak Parti İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp Çanakkale Zaferi’nin önemine değinerek “ Bugün 18 Mart 2015, yüzyıl önce 18 Mart 1915 Çanakkale, bugün üzerinde yaşadığımız bir vatan toprağının olmasının yegane mimarları olan askerlerimizi destansı mücadelesinin kutlu günü. Aynı zamanda vatan uğruna gözlerini kırpmadan ölüme giden şehitlerimizi anma ve şükran duyma günü. Onların hakkını ödemek mümkün değil. Minnettarlığımızın küçük bir ifadesi olarak lokma dağıttık, mevlit okuttuk. Ruhları şad olsun. Lokma dağıtımına ve mevlide katılan tüm Ak Parti Ailesi’ne teşekkür ediyorum. Milletvekili aday adayı mimar Mehmet Nedim İlgün’e de desteklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest