almanya-izmir-baskonsolosu-(1)Almanya İzmir Başkonsolusu Thomas Gerlach Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ı makamında ziyaret etti.

Almanya İzmir Başkonsolosu Thomas Gerlach, Almanya Bodrum Fahri Konsolosu Gülay Kaman Kaplan ile birlikte Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ı ziyaret etti. Ocak 2014′de görevine başlayan Gerlach, Alman vatandaşların en çok tercih ettiği yerlerden biri olması sebebi ile Bodrum’u tanımak için geldiği ilçemizde, Kaymakam Dr. Gödekmerdan’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Başkonsolos Thomas Gerlach; “Bodrum’a ilk kez geliyorum. Bodrum özellikle turizm amaçlı bizim vatandaşlarımızın çok fazla tercih ettikleri bir yer. Ben de buraları görmek, sizleri tanımak için geldim. Misafirperverliğiniz için teşekkür ederim. Bodrum’da olmaktan çok mutluyum” dedi.

Bodrum Kaymakamı Dr. Gödekmerdan da; “Sizleri Bodrum’da görmekten mutluluk duyuyoruz. Almanya bizim için önemli bir devlet. Çok köklü ilişkilerimiz var. Bu ilişkilerin çok daha iyi olması için de elimizden gelen bütün çalışmaları yapıyoruz” dedi.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest