altinordu-futbol-bodrum-1Altyapıya verdiği önemle bilinen Altınordu Futbol Kulübünün bünyesinde Bodrum’da futbol okulu açıldı.

Bodrumlu genç antrenör Kanat Özsert’in Bitez ve Yalıkavak mahallelerinde haftada iki gün gerçekleştireceği antrenmanlarla başlayacak kurslar sadece yaz döneminde değil 12 ay boyunca devam edecek. 4-16 yaş arası öğrencilere futbolu sevdirerek spor yapmalarını sağlayacaklarını belirten Kanat Özsert açılan futbol okulu ile ilgili şunları söyledi: “Altınordu futbol okullarını açtık, sadece yaz okulu değil 12 ay devam edeceğiz. Futbol okulunda 4-16 yaş arası sporculara hitap ediyoruz. Haftanın iki günü devam edecek kurslarımız Yalıkavak’ta Salı-Perşembe, Bitez’de ise Çarşamba ve Cuma günleri olacak. Antrenmanlarımızın devamında başarılı sporcularımızı öncelikle Altınordu’ya kazandırmak, Altınordu yeterli bulmaz ise Altınordu’nun pilot takımları var, bağlantılı olduğumuz birçok kulüp var, amacımız buradaki yetenekli sporcuları futbola kazandırmak”
Futbol dışında futbol okuluna katılan sporcularla sosyal etkinlikler de yapacaklarını belirten Özsert ailelerin çocuklarını bu tür kurslara ve okullara göndererek yaz dönemlerini verimli geçirmelerini sağlamalarını önerdi.
Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest