anadolu-jet-(1)AnadoluJet, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Bodrum arasında karşılıklı uçacak yolcularına özel “Fırsat Koltuğu” kampanyası düzenliyor. Kampanya kapsamında AnadoluJet ile 16 Kasım 2015 – 29 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek seyahatlerde seçili hatta ait her uçuş için ilk 39 koltuk 39.99 TL’den satışa çıkıyor.

Ekonomik ve konforlu seyahat olanakları sunan AnadoluJet, yolcularından büyük ilgi gören “Fırsat Koltuğu” kampanyasına farklı hatlarla devam ediyor Kampanya kapsamında AnadoluJet’ten İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı – Bodrum arasındaki karşılıklı uçuşlar için bilet alanlar, her uçuştaki ilk 39 koltuğa 39.99 TL’den sahip oluyor.

Kampanya, 26 Aralık 2015 tarihine kadar AnadoluJet web sitesi üzerinden alınacak biletlerle; 16 Kasım – 29 Aralık 2015 tarihleri arasında İstanbul Sabiha Gökçen – Bodrum ve Bodrum – İstanbul Sabiha Gökçen hattına özel avantajlı seyahat imkânı sunuyor. İlk uçuş tarihinden minimum üç gün önce biletleme koşulu bulunan kampanya, ortak uçuşlar ve aktarmalı uçuşları kapsamıyor.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest