bodrumspor-bodrumB.B. Bodrumspor, Bölgesel Amatör Lig 7’nci grupta 14′üncü hafta karşılaşmasında  Isparta DSİ Spor ile kendi sahasında karşı karşıya geldi.

Grubunda lider olarak karşılaşmaya başlayan B. B. Bodrumspor karşılaşmaya etkili başladı. İlk yirmi dakikada 4 net posizyona giren B.B. Bodrumspor dakikalar 23’ü gösterdiğinde Onur Algül’ün golü ile 1-0 öne geçti. Bundan sonraki dakikalarda da ataklarını sıklaştıran B.B. Bodrumspor dakika 38’de Kaptan Süleyman Görgün’ün penaltı golü ile 2-0 öne geçti. Geri kalan dakikalarda da rakibine üstünlüğünü koruyan B.B. Bodrumspor girdiği posizyonları değerlendiremeyince karşılaşmanın ilk yarısı Onur ve Süleyman’ın golleri ile 2-0 B.B. Bodrumspor’un üstünlüğü ile tamamlandı.

bodrumspor-bodrum-4Karşılaşmanın ikinci yarısına Bodrumspor etkili oyununu sürdürdü. Dakikalar 48’i gösterdiğinde tribünleri dolduran Bodrumsporlu taraftarların görsel şovu ise beğeni toplarken B.B. Bodrumspor’u tribünlerden destekleyen Karadenizliler Derneği üyeleri dakikalar 61’i gösterdiğinde meşaleler yakarak Bodrumspor’a destek oldular. Etkili oyununu sürdüren B.B. Bodrumspor dakika 51’de Gökay Yiğit ile 3′üncü golü buldu. Dakikalar 66’yı gösterdiğinde ise Yasin Ayaklı uzaktan güzel bir şut ile takımının 4’üncü golünü attı. B.B. Bodrumspor bu golden sonra Isparta DSİ karşısında yakaladığı çok sayıda pozisyonu değerlendiremedi.

Isparta DSİ Spor karşılaşmanın sonlarına doğru yaptığı atakları da gole çeviremeyince sahadan 4-0 mağlup ayrıldı.

Karşılaşmayı, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan,  Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, Boder Başkanı Halil Özyurt ve birlikte yaklaşık üçbin taraftar coşku ile izledi.

bodrumspor-bodrum-2Stad: Bodrum Şehir Stadı

Hakemler:

Özel Güngör, Ali Aydoğdu, Caner Kurt, Cengizhan Öztürk

B.B.Bodrumspor:

Taner Tamince ***, Süleyman Görgün ****, Tolga Deniz ***, Nizamettin Yaşar ***, Ebubekir  Eroğlu* ( dk 46 Yasin Ayaklı **** ), Erkan Değişmez ***, Gökay Yiğit ****, Agah Oktay Yılmaz ***( dk 71 Celal Dumanlı ***), Onur Algül **** , Mehmet Selçuk Adaş ****, Burak Emra Kayan **** ( dk 77 Berk Atıcı ***)

Isparta DSi Spor:

Samet Çavdar *, Hakan Özkanlı **, Yiğit Nizamettin Düzköylü **, Murat Zeybek** , Burak Evemli **, Ersin Turan **, Süha Alperen Koçaşlı ** ( dk 77 Emeka Victor * ), Akın Aykın **, Mustafa Kurt **,  İbrahim Şen***, Ömer Kaan Bozoğlan ** ( dk 86 Furkan Koç ** )

Sar Kart

Bodrumspor: dk 32 Nizamettin, dk 44 Agah Oktay Yılmaz, 90+2 Burak

Goller

B.B. Bodrumspor dk 23 Onur, dk 38 Süleyman, dk 51 Gökay, dk 66 Yasin

 

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest