Bodrumspor---Pamukkalespor-(4)Bölgesel Amatör Lig (BAL) 7’nci Grup’ta mücadele eden B.B. Bodrumspor ligde bu hafta Denizli takımlarından Pamukkalespor ile karşılaşacak. Pazar günü Bodrum Şehir Stadı’nda oynanacak karşılaşma öncesi hazırlıklarını sürdüren B.B. Bodrumspor taraftarı önünde Pamukkalespor’u yenerek liderliğini sürdürmek istiyor.

Bodrum Şehir Stadı’nda günde çift idman ile hazırlıklarını sürdüren takımı yakından takip eden B.B. Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya önemli bir maça çıktıklarını belirterek şunları söyledi:

“Pamukkale’de bence iyi sonuçlar alan bu ligin iyi bir takımı. Bizim takımımızın da bu tür maçlarda biraz zorlandığı oldu, o yüzden bu maçı çok önemsiyoruz. Tabii bir de bu hafta lider olduk. Liderliği korumak biraz daha stresli oluyor ama takımımız bunun üstesinden gelebilecek yetenek ve düzeyde. Çok da iyi durumdalar. Çok iyi mücadele ediyorlar. Hakikaten onlarla gurur duyuyoruz. Ben kesinlikle iyi bir sonuç alacaklarından eminim. İnşallah Pazar günü taraftarlarımızı sevindireceğiz ve bu maçta çok büyük taraftar desteğine ihtiyacımız var. Ben Bodrumluların -hava da güzel olacak inşallah- ve herkesin festival havasında Bodrumspor’a destek vermelerini rica ediyorum. Pazar günü inşallah burada güzel bir ortam, güzel bir ambiyans yakalayacağız; takımımız da galip gelecek ve liderliğimizi devam ettireceğiz.”

“Bodrum Bu Sene Bu İşe İnandı”

Başkan Karakaya ayrıca kulübe destek veren herkese teşekkür ederek şunları söyledi:

“Ben başkanımız Mehmet Kocadon’a ayrıca teşekkür etmek istiyorum, her zaman bize desteklerini sürdürüyor. Bu sene biraz daha farkımız var çünkü bütün kurum ve kuruluşlar ile sponsorlarımızda büyük bir artış var ve Bodrumlular Bodrumspor’a destek oluyor. Bu bize büyük bir güç veriyor. Ben buradan Bodrumspor’a destek olan bütün firmalara ve kişilere teşekkürlerimi sunuyorum. Mesela emniyet müdürümüz de bizi çağırdı ve kendisinin de bize destek olmak istediğini, bu şampiyonluk yolunda hep beraber yanımızda olmak istediklerini söyledi. Zaten kaymakamımız, belediye başkanımız, oda başkanlarımız, ticaret odası başkanımız her zaman yanımızda. Bodrum, bu sene bu işe inandı. Bu takım da buna layık. İnşallah elbirliğiyle, yediden yetmişe Bodrumspor’un arkasında kenetlenerek bu takımı bu sene hedefe götüreceğiz.”

Bölgesel Amatör Lig’in 11’inci hafta mücadelesinde Pamukkalespor’u konuk edecek B.B. Bodrumspor’da geçtiğimiz hafta Konyaaltı Belediyespor maçında kırmızı kart gören kaptan Süleyman Görgün dışında eksik bulunmazken Pazar günü Bodrum Şehir Stadı’nda oynanacak karşılaşma saat 13:30’da başlayacak.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest