bagimsiz-adayBodrum’da esnaflık yapan, Muğla Bağımsız Milletvekili Adayı Oktay Şenses, seçim çalışmaları kapsamında Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinde Muğla’dan Bağımsız Milletvekilli Adayı olan Oktay Şenses, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u da makamında ziyaret ederek seçim ile ilgili yaptığı çalışmalarından bahsetti. Ziyaretinde Şenses’e emekli müfettiş Hasan Gürsu da eşlik etti.
Ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada; aslen Samsunlu ancak doğma büyüme Ankaralı olduğunu ifade eden Şenses, 30 yıldır Bodrum’da yaşadığını, son 15 yıldır da Bodrum’un Gümbet Mahallesi’nde işlettiği kafe ile esnaflık yaptığını belirterek; “25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine, Muğla milletvekili adayı olarak başvurdum. Bodrum’da yaşıyorum, esnafım ve Bodrum’un sıkıntılarını çok iyi biliyorum. Ben, Bodrum’a bir şeyler katmak istiyorum. Daha önce belediye başkanlığına adaylığımı koydum ama kazanamadım. Bu sefer kendimi göstereceğim. Oyların yüzde 10′nuna değil, yüzde 80′ine talibim. Muğla ve Bodrum halkının desteklerini bekliyorum. Belediye Başkanımızı tanıyan tanır, adam gibi adamdır. Bodrumlu bir esnafın aday olmasından gurur duydu” dedi.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise Muğla Milletvekili Adayı Oktay Şenses’e seçimlerde başarılar dileyerek; “Öncelikle medeni cesaretinden dolayı kendisini kutluyorum. Bu bir yürek işidir, bu bir seçimdir; kazanılır ya da kaybedilir ancak önemli olan, bu medeni cesareti gösterip aday olabilmektir. Bu yüzden ben kendisine teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest