bodrumsporBölgesel Amatör Lig 7. Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor 18 Ocak Pazar günü Yeşilovaspor ile karşılaşacak.

Bölgesel Amatör Lig’in ikinci yarısı Pazar günü oynanacak karşılaşmalarla başlıyor. 7. Grup’ta ilk yarıyı lider olarak tamamlayan Bodrumspor Pazar Günü 13.30 ‘da Bodrum Şehir Stadı’nda Yeşilovaspor ile karşılaşacak.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya tüm taraftarları yarın oynanacak karşılaşmaya davet ederek, “İkinci devre yarınki Yeşilova maçı ile başlıyor. Öncelikle grubumuzdaki bütün takımlara başarılar diliyorum. Biz devre arasında iyi hazırlandık , sadece bir transfer yaptık çünkü takımımıza ve özellikle buradaki arkadaşlığa, birlik beraberliğe güveniyoruz, ilk üç maçta berabere kalmış olmamıza rağmen bu başarıyı yakalamak, bu arkadaşlık ve birlik beraberliğin eseridir. 13 tane final maçı oynayacağız, bu maçlarda birkaç beklenmedik hata yapma hakkımız da olmasına rağmen halkımız ile bütünleşip hedefimize bir an önce varalım diyoruz ve bunun için de bütün Bodrum Yaramadası’nda yaşayan halkımızı ligin ikinci yarısında coşkulu bir şekilde Bodrumsporumuzu desteğe davet ediyoruz ve ‘gelin beraber başaralım’ diyoruz. Omuz omuza zafere !” dedi.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a taşekkür eden Karakaya, “Özellikle Bodrum Belediye Başkanımız ve Bodrum Ticaret Odası Başkanımıza bizlere verdikleri maddi manevi destekten dolayı teşekkür ediyorum. Onların destekleri bize her zaman güç veriyor” şeklinde konuştu.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un da bütün maçlarını takip ettiği Bodrumspor ikinci yarıya da galibiyetle başlayarak şampiyonluk yolunda ilerlemek istiyor.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest