muhtarlar-toplantisi-gumusluk-(3)Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, muhtarlarla gerçekleştirdiği aylık muhtarlar toplantısını bu sefer Gümüşlük’te düzenledi.

Bodrum Belediye Başkanlığı tarafından her ay düzenli olarak yapılan ve bu ay Gümüşlük’teki Myndos Restaurant’ta düzenlenen toplantıda Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a Başkan Yardımcıları Taner Uslu, İsmail Altındağ, Kemal Orman ve meclis üyeleri eşlik etti.

Bodrum ilçe genelinde görev yapan muhtarların yanı sıra toplantıya Muğla Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Gümüş, Yatağan Muhtarlar Derneği Başkanı Birol Turan, Fethiye Muhtarlar Derneği Başkanı Niyazi Canözü, Muğla Salihpaşalar Mahallesi Muhtarı İsmail Baş, Yatağan Kafacakaplancık Mahallesi Muhtarı Hasan Öznur, Yatağan Gökgedik Mahallesi Muhtarı Nizamettin Arıkan, Fethiye Koruköy Mahallesi Muhtarı Nurettin Göztepe, Ula Gökçe Mahallesi Muhtarı Mustafa Aracı ve Ortaca Ekşigök Mahallesi Muhtarı İsa Topal da katıldı.

Başkan Kocadon, katılım gösteren herkese teşekkür ederek başladığı konuşmasında;  “Bizim bu davetimizi kırmayıp Muğlamızın güzel ilçelerinden gelerek bu yemeğe katılan muhtarlarıma da çok teşekkür ediyorum. Şöyle baktığımız zaman hepimiz seçilmiş insanlarız. Hepimiz  meydanlardan  ve sandıklardan seçilip geliyoruz yani toplumun kabul gördüğü insanlarız. Demek ki Muğla halkı bize inanmış, güvenmiş, sandıktan bizi seçmiş. Onun için seçilmiş insanların farkını bu güzel atmosferde Muğla halkına göstermek lazım. Bizler sizlere yardım etmek, mahallenizin sorunlarını dinlemek ve bunlara çözüm üretmek zorundayız. Yani problemin bir parçası değil her zaman çözümün bir parçası olmalıyız, olacağız. Ve asıl önemli olan da çözümü birlikte bulabilmektir, bunu birlikte yaratabilmektir. Bu güne kadar Bodrum yarımadasındaki muhtarlarımızın birçok derdine de hep beraber çözüm ürettik. Sizler bizim hem gözümüz hem kulağımızsınız.” dedi.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest