Bodrum-ilce-milli-egitim-ziyaretİlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, şube müdürleri ile bayram öncesi Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret ederek bayramlaştı. Müdür Geçin ziyarette ayrıca eğitime vermiş olduğu katkılar için Başkan Kocadon’ateşekkür etti.

Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin’e İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri İsmail Zehir ve Osman Eyri eşlik etti. Müdür Emin Geçin, ziyaretlerinde Başkan Kocadon’a, uzun yıllardan beri belediye başkanı olarak Bodrum Yarımadası genelindeki okullara ve düzenlenen eğitim faaliyetlerine vermiş olduğu destekler için teşekkür etti.

Ramazan Bayramı’na sayılı günler kala yapılan ziyarette Başkan Kocadon ile bayramlaşan İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Şube Müdürleri, yanlarında getirmiş oldukları Bodrum Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Akşam Sanat Okulu’nun kursiyerleri tarafından yapılan yağlıboya tabloyu da Başkan Mehmet Kocadon’a hediye etti.

Hediye tablo için teşekkür eden Başkan Kocadon, “Bildiğiniz gibi eğitime her fırsatta destek vermeye gayret ediyorum. Özellikle okullarımızda okuyan çocuklarımızın en iyi şartlarda eğitimlerini alabilmeleri için bu desteklerimiz devam edecek. Bu güzel tabloyu yapan, sanatsal çalışmalar yapmak üzere kurslara katılan değerli kursiyerlerimize çok teşekkür ediyorum. Eğitimin yanında sanata ve sanatçıya da destek olmaktan yana bir belediye başkanı olarak, Bodrum’da mümkün olduğunca eğitimli ve sanata önem veren, değer veren bireyler yetişmesini sağlamak en büyük hedeflerimden biri.” dedi.

Ziyaretleri için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yetkililerine teşekkür eden Başkan Kocadon, ziyaret sonunda ise bir arada hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest