tuna-isin-gozde-kelesBodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, Tuna Işın ve Gözde Keleş’in mutluluklarını paylaştı.

Nişana genç çiftin aileleri ve yakın dostlarının yanı sıra Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman ve Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri katıldı. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman ile birlikte genç çiftin yüzüklerini takan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon; “Bu akşam, gençlerimizin özellikle örf ve adetlerimizde çok önemli bir yeri olan nişan törenini yapıyoruz. Bu güzel nişan töreninde, bu iki arkadaşımı yalnız bırakmayan hepinize; hem aileler adına, hem kendileri adına çok teşekkür ediyorum. Bu güzel nişan yüzüklerimizi de değerli Beşiktaş Kulübü Başkanımız Fikret Orman’la birlikte takmak istiyorum.” diye konuştu.

Başkan Mehmet Kocadon daha sonra gençlere, Fikret Orman ile birlikte nişan yüzüklerini takarak; “Allah tamamına erdirsin” dedi. Fikret Orman ise “Bu güzel çiftin düğün törenini de ben yapmak isterim.” diyerek gençlere mutluluklar diledi.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest