Benimle-Evlenirmisin-(2)Bodrum sokakları ilginç bir evlenme teklifine daha sahne oldu.

Bodrumlu genç kaptan Ali Özbaylan 9 yıl önce tanıştığı kız arkadaşı Tuba Cihat’a, Milta Marina’da bulunan bir kafede arkadaşlarının da yardımıyla birlikte evlilik teklifinde bulundu. Kız arkadaşı Tuba Cihat’ı iş çıkışı kahve içmeye çağıran Ali Özbaylan, daha önce organizasyonunu yaptığı evlenme teklifini arkadaşlarıyla birlikte gerçekleştirdi.

Genç çiftin marinada bulunan bir kafeye oturmasının ardından başlayan sürpriz evlenme teklifi organizasyonu, kafenin duvarında üzerinde şiir yazılı dev pankartın açılmasıyla başladı. Duvarda açılan pankartı gören Tuba Cihat’ın şaşkınlığı ve mutluluğu gözlerden kaçmazken, Tuba Cihat arkadaşlarının taşıdığı, üzerinde “ Gülüşlerimin Sebebi” ve “ Bir Ömür Boyu Mutluluk ve Huzur İçin Benimle Evlenir misin?” yazılı pankartları görünce duygu dolu anlar yaşadı.

Ali Özbaylan arkadaşlarının pankartlarla birlikte kafeye girmesinin ardından kız arkadaşı Tuba Cihat’ın önünde diz çökerek herkesin ortasında yüzüğü Tuba Cihat’ın parmağına takarak evlenme teklifini gerçekleştirdi. Çok duygulandığı gözlenen Tuba Cihat’ta sevgilisi Ali Özbaylan’a sarılarak evlilik teklifini yüksek sesle kabul etti.

Genç çift evlenme teklifinin ardından özel günlerinde yanlarında bulunan arkadaşlarıyla birlikte uzun süren keyifli bir akşam geçirdiler.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest