karanfilBodrum AK Parti ilçe teşkilatı kadın kolları 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle önce hastanede sonra Pazar yerinde karanfil dağıttı.

Bodrum Ak Parti Kadın Kolları, Bodrum Devlet Hastanesinde hasta ve hasta yakınlarına karanfil dağıttı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Ak Partili kadınlar tarafından dağıtılan karanfiller hasta ve yakınları tarafından yoğun ilgi gördü. Daha sonra Ortakent pazar yerine giden yaklaşık 20 Ak Partili kadın, pazarcılara ve alışveriş yapanlara da karanfil dağıttı. Yoğun bir ilgi ile karşılaşan Ak Partili kadınlar vatandaşların sorunlarını da dinleyip Ak Parti İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp’e bildireceklerini söylediler.
Bodrum Ak Parti Kanın Kolları Başkanı Fatoş Eraslan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle etkinlik yaptıklarını açıklayarak “İlk olarak Devlet Hastanemize gittik, hastalarımızı ziyaret ettik ve hastalara ve yakınlarına karanfil vererek geçmiş olsun dileklerinde bulunduk. Oradan Ortakent Pazar yerine gitik pazarcılarımız ile vatandaşlarımıza karanfil dağıttık, Pazar esnafı ve vatandaşlar büyük ilgi gösterdi bizlere, onlara da çok teşekkür ediyorum. Pazar yerinde bulunan Milli Eğitimin aşçılık kursundaki kursiyerleri de ziyaret ettik. Sıkıntılarını anlattılar bizlere, bizler de İlçe Başkanımıza bildireceğiz” dedi.
Öte yandan Ak Parti Kadın Kolları; 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne kadar birçok etkinlik yapacaklarını, 8 Mart’ta ise Kent Gönüllüleri ile birlikte Tepecik Cami önünden mavi balonlar ve kıyafetlerle yürüyüş düzenleyeceklerini belirttiler.
Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest