bitez_iftar-(15)Ramazan Ayı Bodrum Belediyesi İftar Yemeği Programı kapsamında düzenlenen Bitez’deki iftara çok sayıda vatandaş katıldı.

Bitez Köy Meydanı Çetimekli Kuyu Mevkii’nde gerçekleştirilen iftarda Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a Bodrum Belediye Başkan Yardımcıları Taner Uslu ile İsmail Altındağ, Belediye Meclis Üyeleri ve Bitez Mahalle Muhtarı Mustafa Dumanlı eşlik ederken, Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan da iftar yemeğinin misafirlerindendi. İftara ayrıca kapanan Bitez Beldesi Belediye Başkanı İbrahim Çömez de katıldı.

Yaklaşık 500 kişinin katılımıyla gerçekleşen iftara erken saatte gelerek vatandaşlarla sohbet eden Başkan Mehmet Kocadon, daha sonra Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ı karşılayarak iftar masasındaki yerini aldı. Bodrum Belediyesi Cenaze Hizmetleri Birimi’nin duaları eşliğinde gerçekleşen iftarda vatandaşlar, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a ilçe genelinde gerçekleştirilen iftar programları dolayısıyla teşekkür etti.

Başkan Mehmet Kocadon ve Kaymakam Dr. Mehmet Gökmerdan, beraberindekiler ile birlikte iftar sonrası, meydandaki kahvehanede çay içerek sohbet etti.

Program dahilindeki iftarların sonuncusu bu akşam Konacık Mahallesi’nde, Konacık Halı Saha üstündeki etkinlik alanında gerçekleştirilecek.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest