konacik_iftar(6)Bodrum Belediyesi tarafından ilçe genelinde düzenlenen Ramazan Ayı İftar Yemeği Programı, Konacık Mahallesi’nde verilen iftar ile son buldu.

Bodrum Belediye Başkanlığınca Ramazan ayında verilen iftar yemeklerini baştan sona takip eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, en son Konacık Mahallesi’nde katıldığı iftarda vatandaşlarla bir arada iftar yaptı. Başkan Kocadon’a iftarda Belediye Başkan Yardımcıları Taner Uslu ile İsmail Altındağ, Belediye Meclis Üyeleri, Konacık Mahallesi Muhtarı Zekeriya Kayacan ve Belediye Birim Müdürleri eşlik etti.

İftar yemeğinin düzenlendiği Konacık Halı Saha üstündeki etkinlik alanına gelen Başkan Kocadon’a Konacıklı vatandaşlar ilgi göstererek bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Vatandaşlar ayrıca Başkan’a verilen iftar yemeği için teşekkür ederek; “Allah kabul etsin” dileklerinde bulundu. Çok sayıda vatandaşın katıldığı iftarda Başkan Mehmet Kocadon, yemek sırasına girerek okunan duaların ardından vatandaşlarla birlikte yemek yedi. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, iftarın ardından ise beraberindekilerle Konacık Mahalle Muhtarı Zekeriya Kayacan’a ait Şelale Cafe’de çay içerek sohbet etti.

Tüm vatandaşların mübarek Ramazan ayını ve sonrasında gelecek Ramazan Bayramını kutlayan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon; sağlıkla, mutlulukla ve birlik beraberlik içinde nice bayramlar diledi.

Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün organizasyonuyla düzenlenen Bodrum Belediyesi Cenaze Hizmetleri Birimi yanı sıra Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler, Zabıta, Temizlik İşleri, Destek Hizmetleri ve Park – Bahçeler Müdürlükleri ile Bodrum İlçe Müftülüğünün destek verdiği Bodrum Belediyesi İftar Yemeği Programı sırasıyla; Mumcular (Karaova Bölgesi), Yalıçiftlik ve Kızılağaç, Gölköy, Gündoğan, Yalıkavak, Gümüşlük, Ortakent, Turgutreis, Bitez ve Konacık mahallelerinde gerçekleşti.

Belediye ve vatandaşların birlik ve beraberlik içinde olduğu iftarlara yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, iftarı düzenleyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a ve Bodrum Belediyesi ekiplerine teşekkür etti.

 

 

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest