bodrum-belediyesi-calismalarina-devam-ediyor-(2)Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Bodrum ilçe genelinde yürütülen çevre düzenleme ve yol çalışmaları devam ediyor.

Bodrum Belediyesi ekipleri, ilçe genelinde devam eden yol ve çevre düzenleme çalışmaları kapsamında Konacık Mahallesi Barbaros Hayrettin Sokak’ta mevsimsel şartlar, yağışlar, su birikintileri ya da su taşkınları nedeniyle zarar gören yollar üzerinde parke ve bordürlerin tamiratını yaptı. Ziya Gökalp Caddesi’nde ise 150 metrekarelik alanın parke ve bordürle kaplama çalışmalarını sürdüren ekipler, öte yandan Mumcular Mahallesi’ndeki meydan düzenleme çalışmalarına da devam ediyor.

Ortakent, Bitez ve Konacık bölgelerinde de asfaltlama işlerini sürdüren ekipler, bölgelerde hava şartları dolayısıyla zarar gören yollara toplam 30 ton asfalt dökerek yolların bakım ve onarım çalışmalarını yapıyor.

Bodrum Yaka Mahallesi’ndeki engelliler binasının da sıvasını yapan ve bina içinde 85 metrekarelik alanın fayanslarını döşeyen ekipler, devam eden çalışmalar kapsamında önceliği, acil müdahale gerektiren alanlara veriyor.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest