bodrum-belediyesi-personeline-seminer-(3)Bodrum Belediyesi İnsan Kaynakları  ve Eğitim Müdürlüğü tarafından etkili iç iletişim konulu seminer verildi. Bodrum Belediyesi Herodot Kültür Merkezi’de verilen “3′ü 1 arada, Sevgi Saygı Anlayış” başlıklı seminere tüm müdür, birim ve bölge sorumluları katıldı.

Seminerle ilgili bilgi veren Bodrum Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’ne bağlı Koordinatör Mehmet Kocair “Bodrum Belediyesi olarak tam anlamıyla doğrudan vatandaş odaklı hizmet üreten bir belediyecilik anlayışıyla  çalışıyoruz. Tüm müdürlükler bu bilinçle; sevgi, saygı, anlayış üçlüsünü bir arada tutarak, güçlü bir yönetim ekibiyle, hizmette kalite çatısını daima bir üst çizgiye taşımayı hedeflemektedir. Seminerde, davranış biçimleri ve etkili iletişim kurma konularını interaktif sohbetler şeklinde aktarmaya çalıştım.’’ dedi.

Bodrum Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, vatandaşlara yönelik hizmetlerin her zaman daha iyisini üretebilmek adına hizmet içi ve kişisel gelişim eğitimlerine aralıksız olarak devam edileceği belirtildi.

Yaklaşık 3 saat süren seminere 87 müdür, birim ve bölge sorumlusu katıldı.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest