bodrumbelediyespor-valilik-kupasiMuğla Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu tarafından bu yıl 20’nci kez düzenlenen Valilik Kupası Futbol Turnuvası başladı. Valilik Kupası C Grubu’nda mücadele eden Bodrum Belediyespor, turnuvanın 2. gününde Çıtlık Esnafspor ile oynadığı maçtan 6-2 galip ayrıldı.

Muğla Vali Yardımcısı Mehmet  Fikret Çavuş’un startı ile 6 Nisan 2015 Pazartesi günü başlayan Valilik Kupası Futbol Turnuvasına bu yıl Muğla il genelinden toplam 21 kurum ve kuruluş ile özel iş yerlerine ait masterler takımı katıldı.

C Grubu’nda mücadele eden Bodrum Belediyespor ise turnuvanın ikinci günü Düğerek sahasında oynadığı maçta 2-0 geriye düşmesine rağmen rakibini 6-2 yenmeyi başardı. Hakan Kaya’nın 2, Cem Canbaz’ın 3 ve Güneri Günaydın’ın attığı bir gol ile ilk maçını kazanan Bodrum Belediyespor’un galibiyetinde takımın kalecisi Fatih’in penaltıları kurtarmasının da payı var.

A, B ve C olmak üzere her grupta 7 takımın mücadele ettiği ilk grup maçları sonrasında her gruptan ilk 4 takım bir üst gruba çıkacak. Üstü grupta lig usulü yapılacak maçların ardından ise maçı kazanan takımlar finalde mücadele edecek.

Bodrum Belediyespor’un kadrosunda; Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi Güneri Günaydın, Serdar Aydın, Engin Doğan, Volkan Sarnıç, Cem Canbaz, Ali Merdin, Tayfun Arıbaş, Metin Arıbaş, Yaşar Tonbul, Ali Köse, İbrahim Meral, Tanju Nayman, Fatih Erkemer, Osman Yörüklü, Ali Genç, Hakan Kaya, Aykut Uzunşimşek, Deniz Kibar, Hakkı Aydoğan, Mesut Duysun, Adem Aydın ve Fatih Terlemez yer aldı.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest