feridun-duzagac-konseri-(2)Bodrum’da Sevgililer Günü’nün ilk saatlerinde sahne alan Feridun Düzağaç, aşk şarkılarıyla sevenlere romantik anlar yaşattı.

Düzağaç en güzel şarkılarını Sevgililer Günü’nün ilk saatinde aşk şehri Bodrum ve Bodrum’da yaşayanlar için söyledi. Sevilen aşk şarkılarının başarılı yorumcusu Feridun Düzağaç konserini yüzlerce hayranı ayakta izledi.

Türk pop müziğinin unutulmazları arasına giren ve Sevgililer Günü’nde popüler romantik parçalarını seslendiren ünlü şarkıcıya, özellikle gençler eşlik etti. Feridun Düzağaç’ın söylediği şarkılarla eğlenen Bodrumlular, her şarkının sonunda sanatçıyı coşkulu bir şekilde alkışlayarak ıslık çalarak destek verdi. Ayrıca sanatçının videosunu ve fotoğrafını çekmek için yarışan gençler gecenin tadını da çıkarmayı ihmal etmediler.

Feridun Düzağaç, geçen yılki Sevgililer Günü’nden, saat gece yarısını gösterdiğinde 2015’in Sevgililer Günü’ne beraberce gireceğiz diyerek “Bu güzel gecede sizlerle beraber olmak ve en sevdiğiniz parçaları beraber söylemek istiyorum. Bana eşlik ederseniz sevinirim” dedi.

Feridun Düzağaç, 2 saat boyunca Kule Bar’da sevilen şarkılarını aşıklar için söyledi.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest