bodrum-skal-kulubuBodrum’da düzenlenen toplantıda Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu üyesi Bodrum Skal Kulübü’nün yeni dönem başkanı Milta Marina A.Ş. Genel Müdürü Ömer Karacalar, görevi devraldı.

Bodrum Doria Otel’de dün (Perşembe) akşam düzenlenen törende Uluslararası Skal Dernekleri Federasyonu üyesi Bodrum Skal Kulübü’nün dönem başkanı Arya Yatçılık Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Karadeniz, bayrağı Bodrum Marina Müdürü Ömer Karacalar’a devretti. 1991 yılında kurulan Bodrum Skal Kulübü’nün gönüllülük esasına göre belirlenen ilk başkanı Mümtaz Göktepe’nin de katıldığı toplantıda, geçmiş dönem başkanları ve Türkiye Skal Federasyonu dönem başkanı Can Akşit de hazır bulundu. Görevi Ömer Karacalar’a devreden Hasan Karadeniz, Bodrum Skal’ın faaliyetleri hakkında bilgi vererek “Türkiye genelinde 17 kulübümüz var. Türkiye’de turizmin gelişimi üzerine toplantılarımız oluyor. Her yıl da uluslararası toplantılara katılıyoruz” dedi.

Bodrum Skal’ın yeni dönem başkanı Ömer Karacalar ise “Yaşanan sıkıntıları aşmak için iç pazara yönelik çalışmalar yapacağız. Bu krizi nasıl aşarız diye yeni fikirler oluşturacağız. Ve bunu tüm üyelerimiz ile birlikte yapacağız. Hedefimizi iyi tespit edip, turizmde yaşanan bu dar boğazı aşmaya çalışacağız” dedi.

Gecede Kamil Küsülü ve Nazım Kandur ikilisi sahne alırken, üyeler ve Ömer Karacalar, Çökertme oynadı.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest