yeni-yil-bodrum-(4)Bodrum Belediyesi tarafından Bodrum’un mahalle ve caddelerinde düzenleme çalışmalarıyla birlikte yeni yıl öncesinde ışıklandırma çalışmaları da yapılıyor.

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte Bodrum Belediyesi ekipleri tarafından Bodrum’un Cadde ve sokakları yılbaşı süsleriyle ışıklandırıldı. Bazı cadde ve meydanları renkli ışıklarla süsleyen ekipler, sokak lambalarının direkleri ile ağaçlara yapılan ışıklandırma çalışmalarını ise aralıksız sürdürüyor.

Kumbahçe Meydanı’ndan Azmakbaşı’na kadar olan kısım ile Cevat Şakir, Neyzen Tevfik ve Cafer Paşa Caddeleri de ışıklandırma çalışmalarıyla renkleniyor. Belediye Meydanı’nda ve Belediyenin önünde bulunan yürüyüş yolundaki ağaçlara ve aydınlatma direklerine asılan çeşitli figürlerdeki ışıklandırmalar ise geceleri göz kamaştırıyor.

yeni_yil_hazirliklari-(3)Bodrum Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü Elektrik Birimi tarafından yapılan çalışmalar Ortakent, Turgutreis ve Yalıkavak Meydanlarında da gece boyunca açık kalarak görsel bir şölen sunacak.

Çalışmaların sona ermesiyle birlikte Bodrum’u gece boyunca aydınlatacak olan ışıklandırmalar, yeni yılda da rengarenk görüntüler oluşturmaya devam edecek.

Öte yandan Bodrum Çarşı Mahallesinde İlçe Trafik Komisyonu kararı ile trafiğe kapalı olan alanlarda da çalışmalarını sürdüren ekipler, bölgenin aydınlatmalarını ve ışıklandırmalarını yeniliyor. Bölgede ayrıca Bodrum Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri çevre düzenleme ve çiçeklendirme çalışmaları gerçekleştiriyor.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest