bodrum-ziraat-odasindan-kocadona-ziyaret-(1)Bodrum Ziraat Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. 

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u Ziraat Odası Başkanı ve Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Melengeç’i Oda Başkan Yardımcısı Mustafa Erdem, Meclis Başkan Yardımcısı Recep Akdeniz, Halkla İlişkiler Sorumlusu Dilber Köken Çınar, Su Ürünleri Sorumlusu Ali İhsan Tepe ve oda üyeleri Hayati Değirmenci, Nuran İşbilir, Hasan Abay eşlik etti.

Bodrum Ziraat Odası yöneticileri, Başkan Kocadon’a, Oda’nın Mumcular Mahallesi’nde bulunan hizmet binasının tadilatı ve faaliyete geçirilmesiyle ilgili taleplerini iletirken, 2015 yılının Ocak ayında yapılacak olan Bodrum Mandalina Festivali ile ilgili hazırlık çalışmaları hakkında da bilgi verdi. Yöneticiler ayrıca Başkan Kocadon’la birlikte 2016 Uluslararası Arıcılık Kongresinin Bodrum’da yapılabilmesi için gereken ön çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Başkan Kocadon, ziyarette Bodrum Ziraat Odası’nın konsept olarak hazırladıkları dergiyi de inceledi.

Ziyaret sonunda Oda Başkanı Mehmet Melengeç, Başkan Kocadon’un yakasına Türkiye Ziraat Odaları Birliğinin rozetini takarak, yanlarında getirmiş oldukları manolya ağacını hediye etti.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest