bodruma-guzellik-getirdiler_1585_dhaphoto1Bodrum’da ‘Bodrum’a Güzellik Getirdik’ sloganı ile 6 ay önce hizmet vermeye başlayan, Ukraynalı ve Rus ekonomistlerin ortak olduğu güzellik ve sağlık merkezi, 1500 kişilik müşteri portföyünü düzenlenen kokteyl ile kutladı.

Üç yıl önce Türklerle evlenip Bodrum’a yerleşen Ukraynalı ekonomist Julia Öner (31) ve Rus Ludmila Belashko (28) Konacık Mahallesi’nde Momo Güzellik ve Sağlık Merkezi açtı. İki kuaför, bir podolog (yara bakım uzmanı), bir doktor ve bir sağlık uzmanının çalıştığı merkezi yüzde 60′ı yabancı olmak üzere 1500 kişi ziyaret etti. 6 ayda elde edilen başarıyı kutlamak için kokteyl veren iki ortak, pasta kesti ve şampanya patlattı. Kokteyle katılan Rus kemancı Olga Chalaya Eşiyok, çaldığı klasik müzik eserleriyle salona gelenleri hayran bıraktı.

bodruma-guzellik-getirdiler_1585_dhaphoto5Ludmila Belashko “Avrupa standartlarının üzerinde bir hizmet kalitesine sahibiz. İşimizin öncelikli prensibi temiz ortam ve aletlerin steril olması. Son yıllarda özellikle yazlık kentlerde ortaya çıkan ayak sorunlarına da uzmanlar tarafından çözüm getiriyoruz. Altı ay gibi kısa bir sürede, yabancı turistlerin ve Bodrum’da yaşayanların dikkatini çekmek, güvenini kazanmak bizim için çok önemliydi. Bu nedenle bu başarımızı personelimiz ve bizlere güven duyan müşterilerimiz ile kutladık” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest