karneBodrum Güler Mustafa Kızılağaç İlkokulu öğrencileri, karnelerini Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan’ın elinden aldı.

Bodrum Güler Mustafa Kızılağaç İlkokuluna giden Dr. Gödekmerdan, öğrencilere karne dağıttı. İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İsmail Zehir, Şube Müdürü Osman Eğri ve Okul Müdürü Emin Geçin’in de hazır bulunduğu törende Kaymakam Dr. Gödekmerdan öğrencileri tek tek tebrik etti.
Kaymakam Dr. Gödekmerdan öğrencilerin karnelerini dağıttıktan sonra yanlarına giderek öğrencilerle birlikte karneleri inceledi. Takdirname alan öğrencileri tebrik ederek başarılarının devamını dileyen Dr. Gödekmerdan, diğer öğrencilerin de ikinci dönemde daha çok çalışarak takdir almalarını istedi.
Kaymakam Dr. Gödekmerdan “Tüm yurtla birlikte Bodrum’da da öğrencilerimiz karne heyecanı yaşıyorlar. Bu özel günde ben de öğrencilerimizin yanında olmak istedim. Bir sınıfımızın karnelerini dağıttık. Hepsini tek tek kutladım. Bugün Bodrum’da 63 okulumuzda toplam 21 bin 717 öğrencimiz karne aldı. Şimdi öğrencilerimiz 9 Şubat’a kadar dinlenecekler. Tüm öğretmen, öğrencilerimize huzurlu ve mutlu tatiller diliyorum” dedi.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest