bodrumda-bayramlasma-toreni-(14)Bodrum ilçe protokolü, Kurban Bayramının ilk günü düzenlenen bayramlaşma töreninde vatandaşların bayramını kutladı.

Bodrum Mahfel Cafe’de düzenlenen bayramlaşma törenine Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum İlçe Garnizon Komutanı Albay Göksel Oral, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ömer Faruk Karaşahin, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş, Bodrum Belediyesi Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, Bodrum Belediye Meclisi Üyeleri, ilçedeki siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

Sıcak bir ortamda gerçekleşen bayramlaşma töreninde Kaymakam Dr. Mehmet Gödekmerdan ve Belediye Başkanı Mehmet Kocadon vatandaşlarla tek tek bayramlaştı.

Bayramlaşma töreninin ardından Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, İlçe Garnizon Komutanı Albay Göksel Oral, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Ömer Faruk Karaşahin ve İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş’tan oluşan heyet, Bodrum Çarşısı’nı da gezerek çarşı esnafının tek tek bayramını kutladı. Heyet daha sonra sırasıyla; Bodrum Muharip Gaziler Derneğine, Jandarma Komutanlığına ve Emniyet Müdürlüğüne giderek bayramlaşmalarını sürdürdü.

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ayrıca yaşanan sel felaketinin ardından Bodrum’da yaraların sarıldığını ifade ederek, “Önceki gün yaşanan afetin yaralarını hızla sarmaya çalışıyoruz. Afet sonrasında ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bayramda da bu yaraların sarılması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi. Tüm vatandaşların bayramını kutlayan Başkan Kocadon, “Öncelikle tatil için Bodrum’u tercih eden Anadolu halkına teşekkür ediyor ve tüm vatandaşlarımızın bayramlarını kutluyorum.” şeklinde konuştu.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest