seminerİstanbul ve İzmir’den sonra Bodrum’da 2013 Kasım ayında başlatılan Bilgelik Bilinci Ekolü’nün Türkiye’deki kurucusu Işık Yazan ile Bilgelik Okulu Çalışmalarını gelen yoğun talep üzerine devam ediyor.

2015 ayının ilk toplantısını Bodrum Maya Otel’de yoğun bir katılımla gerçekleştiren Işık Yazan, Bilgelik Okulu çalışmaları ile katılımcıları bilgilendirdi.
“Bilgeliği hayatınıza katarak kendinizi dönüştürmenin keyfini yaşayın” diyerek sözlerine devam eden Işık Yazan; “Hayatın anlamsızlığını çok büyük anlama dönüştürerek, esasta yaşamanın gerçek tadına bilgelikten sonra varacaksınız. 30 çalışma sonunda değişimi garanti eden 5000 yıllık öğreti bilgelik sizin kendinizi en yüksek yaşayışınız ve farkedişiniz olacak. Programlara katılmış, bitirmiş ve bitirmekte olan dostlarımız, çalışmalar bittiğinde ‘keşke bitmese’ diyebilmektedirler. Her insan realitesinde bilinçte dönüşüm potansiyelini taşır. Bilgelik bunu ortaya çıkartan yegane çalışma olarak size sunulmuş fırsattır. Yaşayın ve görün! Bilgece Yaşama Sanatı ile gerçek mutluluğu ve huzuru deneyimlemeyi dostlarınıza armağan edin” dedi.

“TAVSİYE EDİLECEK BİR EĞİTİM”

Işık Yazan’ın Bodrum’da gerçekleştirdiği bilgelik eğitiminde önce 30 ders katılımcıların bitmesini istemeyeceği bir eğitime dönüştü. Katılımcı ve eğitim sorumlusu Dilek Ayanoğlu; “Eğitimin en çarpıcı özelliğinden ilki, binlerce yıllık bilgelik bilgilerinin Işık Yazan’ın tecrübelerinden 30 derste çok güzel bir özetini almış olmaktı. Eğitim süresince çok itinayla sıralanmış konuların sona doğru nasıl birbirini tamamlayarak bütünleştiğini ve bilincinizi dönüştürdüğünü görüyorsunuz. Artık benim için daha önce zorluk, sıkıntı olan birçok konu çoktan geride kaldı. Kendini tanıma, gerçek huzuru yaşama yolculuğunda olan herkese tavsiye edeceğim bir eğitimdir” dedi.
Çalışmalar 2 haftada bir olup yeni dönemin ikinci çalışması 14 Şubat Cumartesi 14.30-17 30 saatleri arasında Maya Otel’de yapılıyor. Takip eden çalışmalar ise 28 Şubat Cumartesi, 14 Mart Cumartesi günü aynı saat ve yerde yapılacak. 14 Mart günkü ‘Kader’ çalışmasından sonra grup, çalışmalarına yeni katılımcı alamayıp 2 haftada bir kapalı olarak devam edecek. 4. çalışma olan Kader çalışması Bilgelik Bilinci Ekolü Kurucusu Işık Yazan tarafından dinlenmesi ve bilinmesi gereken çok önemli bir çalışma. Kader çalışması tekrarı yapılmayan bir çalışma olup 4.çalışmadan itibaren Bilgelik Eğitimlerine devam etmek isteyenlere ilk 3 çalışmanın telafisi ayrıca verilecek.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest