bodrumda-mfo-ruzgari-_5732_dhaphoto8Bodrum’da sahneye çıkan  MFÖ, hayranlarına ve tatilcilere unutulmaz bir konser verdi.

Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’dan oluşan MFÖ’nün antik tiyatrodaki konserine yaklaşık 2 bin 500 kişi geldi. ‘Ele güne karşı’ adlı şarkısıyla başladıkları konsere ‘Mazeretim var asabiyim ben’, ‘Ah bu ben’ ile devam eten MFÖ, repertuvarında ‘Sarı laleler’, Mecburen’ gibi dillerden düşmeyen eserlere yer verdi. Aralarında rock müziğin unutulmaz ismi merhum Cem Karaca’nın eşi İlkim Karaca’nın da yer aldığı davetliler, MFÖ’nün sahne performansını bol bol alkışladı. Öte yandan antik tiyatro içerisine dev Türk Bayrağı’nın asılı olduğu gözlendi.

Trafikten Şikayet

Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’dan oluşan grup sahneye, konserin ilan edildiği saatten yaklaşık 30 dakika geç çıktı. Grup adına “Hoş geldiniz” diyerek izleyenleri selamlayan Mazhar Alanson, ana yolda tepkilere neden olan trafik lambalarının sıklığı, yanma süresi bazı yerlerde 1.5 dakikayı aşan kırmızı ışıktan şikayet etti. “Trafikte biraz geciktik” diyen Alanson “Bu ışıklar konusunu biraz abartmışlar galiba. Durma kalma meselesi” dedi.

Alanson’un bu durum karşısında gülümseyerek “Bodrum şarkısını yazdığım sıralardaki Bodrum’u düşündüm birden” demesi gülüşmelere neden oldu.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest