minikler-radyodaBodrum’da hizmet veren Patika Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin 34 minik anasınıfı öğrencisi Bodrum FM’i ziyaret etti.

Bodrum FM Genel Yayın Yönetmeni Mutlu Günhan Özcan’ın ağırladığı Özel Patika Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin anasınıfı öğretmen ve öğrencileri, eğlenceli bir gün geçirdi. Önce radyoyu gezen ardından Mutlu Günhan’ın programına katılan küçükler, kendilerini tanıtıp, kreşte kaldıkları süre içerisinde arkadaşları ve öğretmenleri ile neler yaptıklarını anlattılar. Radyo programı sırasında Patika Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin öğretmenleri anasınıfları hakkında bilgiler aktardı.
Öğretmenlerden Ayşe Uçar, “Her gün aynı sınıfta hayal kurulmaz” sloganıyla yola çıktıklarını belirterek; “Patika anasınıfı çocuklarının en temel özelliği olan merak duygularının ve hayal dünyalarının gelişmesine yardımcı oluyoruz. Özel yöntemlerle onlara öğretim vererek kişisel gelişimlerini destekleyen aktivite ve programlar hazırlamaktayız. Biz bu hafta iletişim konusunu işledik ve bunun ardından buraya geldik. Radyoda ilk deneyimimiz, mutluyuz ve burada öğreniyoruz. Bir sonraki ay hangi programı yapacağımız belli değil çünkü biz doğaçlama sistemi ile çalışan bir eğitim kurumuyuz” dedi.
Patika’nın anasınıfı bölümü 34 öğrencisine bu ziyarette diğer öğretmenleri Fatinur Çoktan, Sevil Toraman eşlik ettiler. Patika Kreş ve Gündüz Bakımevi’nin minikleri ve öğretmenleri Bodrum FM Genel Yayın Yönetmeni Mutlu Günhan Özcan’a teşekkür etti. Çocuklar ve öğretmenleri neşeli ve güzel geçen bir radyo gezisini hatıra fotoğrafları çektirerek noktaladı.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest