bodrumspor-konyaalti-3Bölgesel Amatör Lig 7. Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor, ligin bitimine 3 maç kala şampiyonluğunu ilan ederek 3. Lig’e çıktı. Şampiyonluk sevincini sahada taraftarlar ve oyuncularla birlikte yaşayan Başkan Kocadon, mücadele sonunda kazanılan bu başarıyı Bodrum halkına armağan etti.

Bodrum Şehir Stadı’nda Antalya Konyaaltı Belediyespor ile karşılaşan Bodrum Belediyesi Bodrumspor, rakibini 3 – 0 yenerek şampiyon oldu. Ligin bitimine 3 maç kala şampiyon olarak 3. Lig’e çıkan Bodrumspor’un taraftarları ve oyuncuları, maçın bitiş düdüğü ile birlikte kutlamalara başladı. Ligin başından bu yana Bodrumspor’un bütün maçlarını takip eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da büyük bir sevinç yaşadı.

Bodrumspor-Kontaaltıspor karşılaşmasını Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Garnizon Komutanı Albay Atilla Göksel Oral, Cumhuriyet Başsavcısı Hayati Keskin, İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş, İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hakan Demirörs, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, Bodrum Belediyesi Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya, Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri ve Erman Toroğlu başta olmak üzere yaklaşık 10 bin Bodrumlu izledi.

bodrumspor-(6)Maçın bitiş düdüğünün ardından sahadaki kutlamaya katılan Başkan Mehmet Kocadon, taraftarlar ve oyuncularla birlikte marşlar söyledi. Oyuncuları tek tek tebrik eden Başkan, yöneticilere ve taraftarlara teşekkür etti.

“Bu, bugünün başarısı değil; 2009’dan beri verdiğimiz mücadelenin başarısıdır”

Bu şampiyonluğun, birlik beraberliğin getirdiği bir başarı olduğunu ifade eden Başkan Kocadon, “Bugün Bodrumspor, haftalar kala şampiyonluğunu; bugün, burada, Bodrum’da ilan etti ve Bodrum halkına da müthiş bir mutluluk ve sevinç yaşatıyor, hepimize yaşatıyor. Ama önce şunu söyleyeyim: bu, bugünün başarısı değil, 2009’dan beri yaptığımız bir mücadelenin başarısıdır bu; inanmanın başarısıdır, birlik beraberliğin başarısıdır; hocalarımla, oyuncularımla, yönetimle, başkanımla birlik olmanın başarısıdır. Bu, bütün arkadaşlara da örnek olsun çünkü birlik beraberliğin başarı getirdiğinin de en güzel örneğidir. Bu güzel başarıyı, bu güzel şampiyonluğu Bodrum halkına armağan ediyoruz.” dedi.

bodrumspor-(1)

Paylaş
  • gplus
  • pinterest