bodrumspor-altyapiBölgesel Amatör Lig 7’nci Grup’ta şampiyon olarak 3’üncü lige çıkan B.B. Bodrumspor’un altyapı takımları da hedeflerine başarıyla ilerliyor.

U13 Play Off A grubunda mücadele eden B.B. Bodrumspor U13 takımı hafta sonu Ula İlçe Stadı’nda Fethiyespor U13 takımını 3-1 mağlup ederek grup maçlarına güzel bir başlangıç yaptı. Grup maçlarında 27 Mayıs’ta Yatağan’da Marmarisspor U13 takımıyla karşılaşacak olan B.B. Bodrumspor U13 takımı 2 Haziran’da ise Milas’ta Yatağanspor ile karşılaşacak.
B.B. Bodrumspor U13 takımı grubunda ilk ikiye girmesi sonucunda B grubunun ilk takımıyla mücadele edecek. 5 Haziran’da oynanacak olan final karşılaşmalarını kazanan takımlar Türkiye finallerine katılmaya hak kazanacak.
B.B. Bodrumspor U11 takımı ise u-11 ligi A Grubu’nda 30 Mayıs’ta Milas’ta Yeni Milasspor U11 takımıyla karşılaşacak. Diğer maçını 3 Haziran’da Yalıkavak Bld.Spor karşısında çıkacak B.B. Bodrumspor U11 takımı bu maçları kazanması dahilinde grup final maçlarını oynayacak ve bu maçlarda da başarılı sonuçlar alması durumunda Türkiye finallerine gitmeye hak kazanacak.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest