bodrumspor-yelken-subesi-(2)Dünya çapında başarılar elde eden B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi, filosuna 4 adet yeni optimist ekledi.

Katıldığı uluslararası ve ulusal yarışmalarda büyük başarılar elde eden ve yetiştirdiği Dünya şampiyonlarıyla Bodrum’u her yerde başarıyla tanıtan B.B. Bodrumspor yelken şubesi filosuna 4 adet yeni optimist eklerken, 3 adet yeni optimistin de yakında filoya katılacağı öğrenildi.
B.B. Bodrumspor Yelken Şube Sorumlusu Buğra Muharrem Çetin yelken şubesinin her geçen gün büyüdüğünü belirterek şunları söyledi:
“ Türkiye Yelken Federasyonu’muzun kampanyası ve başkanımız Serhat Belli ile destekçilerimizin katkıları ile filomuza 4 adet yeni optimist teknesi ekledik. İlerleyen günlerde de 3 adet ilave tekne alımımız söz konusu. Kulübümüzün başarısı arttıkça destekçilerimiz de artmakta. Amacımız Dünya kenti Bodrum’umuza yakışır bir kulüp olmak ve kentimizi ulusal ve uluslararası yarışmalarda temsil etmek. Sporcularımız ile elde ettiğimiz Avrupa ve Dünya şampiyonluğumuz mevcut ve bu başarıların devam etmesi için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Ayrıca ihtiyaçlarımıza anında yetişen belediye personelimiz ve başkanımız Mehmet Kocadon’a, Kulüp Başkanımız Rıza Karakaya’ya ve desteklerini esirgemeyen sivil toplum kuruluşlarına ve odalara teşekkür ediyoruz.”
Öte yandan B.B. Bodrumspor’un yelken sporcusu Eren Tahincioğlu, 30-31 Mayıs’ta Çeşme’de devam eden Okullar Arası Türkiye Şampiyonası ‘nda Bodrum’u temsil ediyor.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest