bodrumspor-(2)Spor Toto 3. Lig 2. Grup’ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor ikinci yarı hazırlıklarına devam ediyor.

Günde çift antrenman ile devre arası kampını Bodrum’da gerçekleştiren B.B. Bodrumspor ikinci yarı hazırlıkları kapsamında planlanan iki hazırlık maçı oynayacak. 10 Ocak Pazar günü Kocaeli deplasmanında Derince Spor maçı ile ikinci yarının ilk maçına çıkacak olan B.B. Bodrumspor, ilk hazırlık maçını Çarşamba günü deplasmanda Spor Toto 3. Lig 1. Grup takımlarından Tire 1922 Spor ile oynayacak.

İkinci hazırlık maçını da yine İzmir’in köklü kulüplerinden Altay ile oynayacak olan B.B. Bodrumspor’da teknik direktör Cem Cambaz, Bodrum’un havasının birçok bölgeye göre daha iyi olduğunu söyleyerek devre arası kampı içinde kendi tesislerini tercih ettiklerini belirttiği konuşmasında şunları söyledi:

“ Sabah ve akşam olmak üzere günde çift antrenman ile yoğun bir şekilde hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Şu anda zaten çok çalışmamız lazım ve baktığınız zaman bizim bu ligde tuttuğumuz en önemli dal çalışmak ve mücadele etmek. Bunun için çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Bu hafta da sabah kros, akşamları da taktik ağırlıklı olarak antrenmanlarımıza devam ediyoruz.”

Paylaş
  • gplus
  • pinterest