bodrumspor_ilk_antrenman-(2)2014-2015 Futbol sezonunda namağlup şolarak Spor Toto 3’üncü Lig’e yükselen Bodrum Belediyesi Bodrumspor ilk antrenmanını gerçekleştirdi.

B.B. Bodrumspor Yalıçiftlik Tesislerinde ilk antrenmanını gerçekleştiren futbol takımını yönetim tam kadro izledi. Yeni transferlerin de katıldığı antrenman sonrası açıklama yapan Kulüp Başkanı Rıza Karakaya takımın ilk antrenmana çıktığını belirterek şunları söyledi:

“ Yalıçiftlik tesislerimiz dört dörtlük hazırlandı. Buraya yeni 135 metrekarelik ek bir bina daha yapıyoruz. Burası artık 40 kişinin rahat yaşayabileceği bir alan haline geliyor. Bu olanakları bize sağlayan belediyemize ve başta Mehmet Kocadon başkanımıza teşekkür ediyorum. Bodrumspor yine iyi olanaklarda çalışıyor, iyi futbolcular almaya çalışıyor. Başkanımız da bize yardımcı olmak için dört elle sarıldı ve inşallah biz yine Bodrumspor bayrağını en üste çıkartarak bize verilen desteğin karşılığını Bodrum halkına başarıyı hediye ederek vereceğiz. Bodrum halkı rahat olsun zımba gibi bir Bodrumspor izleyecekler bu sene inşallah.”

2015-2016 sezonu öncesi Yalıçiftlik Tesislerinde kampa girerek ilk antrenmanını gerçekleştiren B.B. Bodrumspor Teknik Direktörü Cem Cambaz yeni sezonun hayırlı olmasını dileyerek “ Geçen sene çok mutlu ve mesut geçmişti. Özellikle bütün halk ve Bodrum kenetlenerek üçüncü lige çıkmıştık ve bunu bütün Bodrum’a armağan etmiştik. Artık yeni bir heyecan, üçüncü lig profesyonel bir lig, yirmi yıl sonra gelen bir profesyonel lig. Bugünden itibaren Allah’ın izniyle çalışmalarımıza başladık. Öncelikle hayırlı bir sezon olmasını diliyorum, sakatlık olmadan, kaza bela olmadan bir sezon olur. Yine aynı iş disipliniyle, yine aynı özveriyle, biz zaten geçen sene kulübümüzde oynayan oyuncuların yüzde seksenini tuttuk, üzerine de izlediğimiz ve önemli referanslar aldığımız oyuncular arasından seçerek takviyeler yapmaya çalışıyoruz.” dedi.

Yalıçiftlik Tesisleri’nde kampa giren Bodrumspor bir ay boyunca sezon öncesi hazırlıklarını burada gerçekleştirecek.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest