bodrumspor-ziyaretBodrum’da, Bodrumspor 1931 Taraftar Derneği çatısı altında toplanan Bodrumspor taraftarları ve Asi Tayfa üyeleri Başkan Mehmet Kocadon’a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Taraftar gruplarından Tamer Yaman, Selim Caner, Birol Ahi, Metin Deniz ve Doğan Yıldırım’ın katıldığı ziyaret sohbet havasında geçti. Grup adına konuşan Tamer Yaman: “Bodrum ilçesi; spor kulüplerinin, sporcuların ve taraftarının arkasında duran bir belediye başkanına sahip olduğu için çok şanslı. Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un enerjisi Asi Tayfa grubumuza büyük güç katıyor. Ayrıca Başkan Kocadon’un her zaman centilmenlik, misafirperverlik, dostluk ve deplasmanda dahi önce saygı mesajlarını tüm grubumuz örnek almıştır. Biz de Bodrum Belediye Başkanımıza ve Bodrumspor Başkanımıza layık bir taraftar topluluğu olmaya çalıştık. Bodrumspor’a gönül veren tüm taraftarlarımızın bir çatı altında toplanması için de bir dernek kurmak istiyoruz.” dedi.
Sporda her zaman centilmenliğin, dostluğun ön planda olmasını belirten Mehmet Kocadon; “Bodrum’un, Türkiye’nin dünyaya açılan en medeni kapısı olduğunu her fırsatta dile getiriyorum. Bu medeni duruşumuzu spor müsabakalarında da göstermemiz gerekir. Taraftarımız, Asi Tayfa grubumuz, futbolcularımız, kulüp yöneticilerimiz ve biz idareciler Bodrum’a gelen takımları karşılama ve ağırlama konusunda tüm Türkiye’ye örnek olmamız lazım. Bodrum’a gelen tüm misafir takımları ve taraftarlarını en iyi şekilde karşılayıp beraber çayımızı içip maça kol kola gidelim mesajını vermeliyiz. İzmir deplasmanındaki mücadeleyi İzmirspor Başkanı ile yan yana izledik. Bu spor camiası için olumlu bir örnek. Bu sezon gerek kulüp yönetimimiz gerekse taraftar topluluğumuz, centilmen davranışlarıyla tüm Türkiye’ye örnek olarak Bodrum ismini basında duyurdular. Ben çiçekleriyle ziyarete gelen taraftarlarımıza teşekkür eder, Bodrumspor’un 3.ligdeki mücadelesinde takımlarını Bodrum’a yakışır bir şekilde desteklemelerini dilerim.” dedi.
Makamda gerçekleşen sohbette Mehmet Kocadon ve Asi Tayfa Taraftar Derneği üyeleri hatıra fotoğrafı çekilerek Mehmet Kocadon’a teşekkür çiçeği takdim ettiler.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest