bodrumsporB.B. Bodrumspor ile Ortakent Yahşi mahallesinde bulunan Bimeks Teknoloji Mağazaları arasında sponsorluk anlaşması yapıldı.

B.B. Bodrumspor’un Gümbet Mahallesi’nde bulunan kulüp binasında, B.B. Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya ve Bimeks’in mağaza müdürü Barış Ölçen’in sponsorluk anlaşmasını imzalamasının ardından Ölçen “ Bimeks olarak Bodrumspor’un teknoloji sponsoru olduk. Başarılı bir şekilde şampiyonluğa ilerleyen Bodrumspor’a destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bodrumspor’a şampiyonluk yolunda başarılar diliyoruz” dedi.
Yapılan anlaşmanın B.B. Bodrumspor için hayırlı olmasını dileyen kulüp başkanı Rıza Karakaya da “ Bimeks artık Bodrumspor’umuzun teknoloji sponsoru oldu. Kendilerine ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum”dedi.
BODRUMSPOR’A BAKLAVA DOPİNGİ
Bölgesel Amatör Lig 7’nci Grup’ta mücadele eden B.B. Bodrumspor Pazar günü oynayacağı Eğirdirspor maçı öncesi son antrenmanını gerçekleştirerek kampa girdi. B.B Bodrumspor’un Cuma günü Bodrum Şehir Stadı’ndaki antrenmanına gelen Bodrum Esnaf Odası Başkanı Erdoğan Başeymez ve oda yöneticileri, futbolculara baklava ikram ederek Eğirdirspor maçı öncesi başarılar dilediler.
Maçtan önce son antrenmanını, maçın oynanacağı Bodrum Şehir Stadı’nda yapan B.B. Bodrumspor’a antrenman sonrası bir destek de eski futbolculardan geldi. B.B. Bodrumspor’da geçmiş dönemlerde top koşturan futbolcular da, Pazar günü oynanacak olan Eğirdirspor maçı öncesi futbolculara ve teknik heyete başarılar dileyerek baklava ikram ettiler.
B.B. Bodrumspor ile Eğirdirspor arasında Bodrum Şehir Stadı’nda oynanacak karşılaşma Pazar günü saat 13:30’da başlayacak.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest