bodrumun-ilk-book-shopu-acildi-3Bodrum’da kapılarını açan Book Shop’ta ücretsiz kitap okuyabilecek olan kitapseverler hem istedikleri kitap ve kırtasiye malzemesini satın alabilecek, hem de sipariş verebilecek.

Bodrum’da yaşayan evli ve iki çocuk annesi 36 yaşındaki finans uzmanı Sevda Yeles mesleğini bırakıp yıllardır hayalini kurduğu Book Shop’u Konacık Mahallesi, Kanuni Sultan Süleyman Caddesi’nde hizmete açtı. Türkiye’deki seçkin yayınevlerinin kitaplarını ücretsiz okuma fırsatının sunulacağı Book Shop’ta yerli ve ithal kırtasiye ürünleri de satışa sunuluyor. Sevda Yeles’in kendi yaptığı börek, kek, pasta ve benzeri tatlıların da satıldığı mağaza internet ortamında çalışma olanağı da bulan kitapseverlerin akınına uğradı.

Önümüzdeki günlerde ünlü yazar ve şairlerle mağazada söyleşiler ve imza günleri düzenleneceğini belirten Yeles “Kitapseverlerin aradığı sakin sessiz ortamı yaratmak istedik. İsteyen okurlar burada kitapları ücretsiz saatlerce okuyabildikleri gibi isterlerse satın alabilirler, herhangi bir ürünü sipariş verebilirler. Ev ortamında kendi yaptığımız el ürünü yiyeceklerle kitap okumayı bir tutku haline getirmek istedik. Amacımız okur sayısını keyifli ve huzurlu bir ortamda arttırmayı sağlamak” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest