bodrumlı-genc-girisimciler-3Bodrum’da yaşayan genç girişimciler; tanışıp, iletişimlerini arttırma, fikir alışverişinde bulunma ve iş birlikteliklerini geliştirme amacıyla Bodrum Belediyesi Hakan Aykan Kültür Merkezi Trafo’da, Mandarin Silver Point ve Studio Mutfaq iş birliğiyle ‘Biz Gençler Bir Şey Düşündük!’ etkinliğinde bir araya geldi.

BESİAD Üyeleri ve Bodrumlu genç iş insanlarının katıldığı; BESİAD Başkan Yardımcısı Emre Köroğlu, Kadın Koordinasyon Başkanı Neslihan Nazlıoğlu ve BODER Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Dengiz’in konuşma yaptığı ‘Biz Gençler Bir şey Düşündük!’ etkinliğinde; genç girişimciler Zeynep Kocadon, Kemal Ekmekçi, Cezmi Çoban, Süleyman Uysal ve Ethem Sagat ise başarı hikâyelerini anlattı.

Katılmak İçin Tek Şart Genç Girişimci Olmak

Etkinlikte perküsyon show, canlı müzik ile dj sunumlarına yer verilirken gençler, yılbaşı öncesi kutlama yapıp, eğlendi. Etkinlikte konuşma yapan Selay Güzelsoy; ilk etkinliklerinin başarı hikâyeleriyle dolu, yılbaşı eğlencesi ve kermes tadında geçmesini umut ettiklerini, bunu bir gelenek haline getirip, böyle devam ettirmek istediklerini açıkladı. Etkinliğe katılmanın herhangi bir şartının olmadığını söyleyen Güzelsoy, yeni işlerini kuran genç kişiler olmak şartıyla Bodrum’da yaşayan herkesin düzenledikleri bu etkinliğe katılabileceğini belirtti.

Kurdukları standlarda yaptıkları işlerle ilgili sunumlar yapan genç iş insanları, iyi bir iletişim ve değişimle oluşum içerisinde olduklarını ve ayrıca farklı projeler geliştirmeyi düşündüklerini de dile getirdi.

Bodrum Trafo’da gerçekleşen etkinlikte; Bodrum Creative Reklam Ajansı, Sestra Butik, Gezin Kurtaran Ceramics, Cemile Tasarım, Cezmi Çoban, Atelier Bodrum, Cake Art, Karpuz Bar, Bella& Sera, Arpa & Tadıdamak, Vespa Lovers, Mandarin Silver Point ve Studio Mutfaq standları yer aldı.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest