puravida-resort-otel-(4)Muğla’nın Ortaca İlçesi’nde hizmet veren Puravida Resort Otel, turizm sezonunun açılmasına sayılı günler kala personeli ve aileleri için etkinlik düzenledi. Etkinlikte, otel yöneticileri 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü olması nedeniyle, personele hizmet etti.

Sarıgerme’deki 225 kişinin çalıştığı Puravida Resort Otel’de, Genel Müdürü Aberhard Graupner ile diğer yöneticiler, etkinliğe katılan personel ve ailelerini kapıda karşıladı. Gruplar halinde otelde kısa bir tur yaptırılan konuklar, öğle yemeğinde keyifli vakit geçirdi. Etkinlikte yetişkinler ve çocuklar için yaş gruplarına göre ayrı ayrı eğlenceler düzenlendi. Etkinlikte, otel yöneticileri 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü olması nedeniyle, personele hizmet etti.

puravida-resort-otel-(2)Otel Genel Müdürü Aberhard Graupner, “Genelde sezon sonunda kapanışında personelimiz ve aileleri için bir gece düzenliyorduk. Bu yıl ikinci kez sezon açılışından önce personel ve aileleriyle birlikte bir araya geldik. Bu etkinliğimizi geleneksel hale getireceğiz. O yüzden bütün aileleri otele davet ettik. Bugün 1 Mayıs İşçi Bayramı. Bizim için çok önemli bir gün olması dolayısı ile daha da anlam kazandı. Öğle yemeği sonrasında özellikle çocuklar başta olmak üzere her yaşa uygun etkinlikler düzenledik. Bizim için personelimiz her şeyden önemli. Bu vesileyle organizasyonda emeğini esirgemeyen tüm personelime teşekkür ediyorum. Bu yıl turizmde biraz daha soft bir sezon yaşanacak. Sarıgerme aslında destinasyon olarak coğrafi konum olarak biraz daha şanslı bir bölgede olmasına rağmen bizi de soft bir sezon bekliyor. Ancak, çok sayıda son dakika rezervasyonu olmasını ümit ediyor ve çok sayıda misafirimizi buraya bekliyoruz” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest