mursel-alban-(2)CHP Muğla İl Başkanı Mürsel Alban, göreve geldiği günden itibaren ilçe başkanlarıyla birlik ve beraberlik içerisinde çalıştıklarını söyleyerek yeni dönemde de başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

CHP Muğla İl Teşkilatı’nın mevcut başkanı Mürsel Alban, 20 Aralık 2015 tarihinde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak il kongresi için adaylığını açıkladı. Menteşe İskender Alper Konakaltı Kültür Merkezi’nde ‘Birleşe Birleşe Güçleneceğiz’ sloganıyla düzenlenen toplantıya CHP Muğla Milletvekili Nurettin Demir, CHP’li Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, CHP’li Milas Belediye Başkanı Muhammed Tokat, CHP’li Yatağan Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık, CHP’li Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, ilçe başkanları ve çok sayıda partili katıldı.

Başkan Mürsel Alban, önümüzdeki dönemde de birlik ve beraberlik içerisinde birçok çalışmaya imza atacaklarını söyleyerek 1 yıl önce göreve geldiğinde hiçbir örgütü ve üyeleri birbirinden ayırmadan bir arada tutacağını söylediğini hatırlattı. Alban, “Birlik ve beraberlik içerisinde olacağız demiştik. Bugün, o gün dediklerimizi ortaya koyan örgütüme çok teşekkür ediyorum. Bu süre zarfında iki seçim, bir de ön seçim yaptık. Ardından kongremize hazırlanarak, bugüne kadar geldik” dedi.

Genel seçimler için Muğla örgütünün çok çalıştığına dikkat çeken Alban, 13 ilçe başkanı ile birlikte bir takım oluşturduklarını, aynı birliktelikle çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest