chp-bodrum-(1)CHP Bodrum İlçe Başkanlığı yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti. CHP’liler Başkan Kocadon’u, Malta’dan aldığı turizm ödülü için de kutlayarak başarılarının devamını diledi.

Ziyarete Kasım ayında yapılan CHP Bodrum İlçe Kongresinde yeniden başkanlığa seçilen CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen başta olmak üzere CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, yeni seçilen CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanı Emel Çakaloğlu katıldı. Makamında kendilerini ilgiyle karşılayarak çalışmalarında başarılar dileyen Başkan Mehmet Kocadon’a yeni yönetimi tanıtmak amacıyla ziyarette bulunduklarını ifade eden Recai Seymen, Cumhuriyet Halk Partisi’nin çalışmalarına verdiği desteklerden ötürü de kendisine teşekkür etti. Geçtiğimiz günlerde Malta’da düzenlenen Akdeniz Turizm Forumu 2015’e konuşmacı olarak davet edilen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a Turizm Politikaları ve Yaratıcılık konusunda verilen “2015 Akdeniz Turizmi Büyük Deniz Ödülü” için ve Malta’nın Birgu şehri belediyesi ile imzalanan kardeş şehir ve iş birliği protokolü için de kendisini ayrıca tebrik etti.

chp-bodrum-(2)Başkan Mehmet Kocadon ise CHP’li yöneticilere nazik ziyaretleri için teşekkür ederek, “Buradan CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na da tekrar teşekkür etmek istiyorum. Kendisi gazetelerden Malta’dan ödülle döndüğümüzü okuyunca beni arayarak tebrik etti. Bu ödülü tüm Bodrum ile birlikte aldık. Biz yöneticiler olarak demek ki doğru yoldayız. Bodrum’u tanıtım faaliyetlerimiz arttıkça Bodrum’a olan ilgi de hızla artıyor. Bodrum’a kaliteli turisti getirmek için yıl içinde Avrupa’sından Uzak Doğusuna çeşitli ülkelerde fuarlara katılıyoruz. Bu ödül de Bodrum’un dünya üzerindeki marka değerinin günden güne yükseldiğinin bir kanıtıdır. Bizler bazen göremiyoruz ama dışarıdan bizi izliyorlar, gözlemliyorlar ve başarılarımızdan dolayı da bizlere bu ödülleri takdim ediyorlar.” dedi.

Ziyaret sonunda CHP Bodrum İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest