yasam-cicegi-dernegiMuğla’nın Marmaris İlçesi’nde düzenlenen “Değişim için en etkili yöntemler” adlı atölye çalışmasında katılımcılara düşünce kalıplarının değişimi için kullanılacak yöntemler hakkında bilgi verildi.

Değişim ve farkındalık yaratmak için kurulan Yaşam Çiçeği Derneği’nin “Değişim için en etkili yöntemler” adlı atölye çalışması Marmaris Grand Yazıcı Otel’de yapıldı. Kansersiz Yaşam Derneği Genel Sekreteri Terapist Eralp Caner; ilişkileri, kariyeri, sağlığı ve fiziksel hayatı etkileyen düşünce kalıplarının değişimini gösteren ileri seviye PSYCH-K uygulamasını tanıttı. Fadime Çelik; katılımcılara, kendini tekrarlayan başarısızlıkların, korku ve endişenin, ilişkilerde yaşanan problemin atalardan gelen etkilerinin tespit ve şifalandırılmasını yaptırdı. İkbal Kaya, her fiziksel rahatsızlığın altında yatan duygusal mesajın “affederek” nasıl iyileştirileceğini aktardı ve “Geçmişe geçmiş olsun” dedi. Yazar Öykü Yılmaz, duyguların şifresi hakkında bilgi verdi. Nural Yıldız, hem nefes çalışması yaptırdı, hem de doğum tarihinin şifresini açıkladı. Evrim Akkaya da bedendeki duruş bozukluklarını analiz etti.

Yaşam Çiçeği’nin kurucusu Gül Yazıcı, etkinliğin büyük ilgi gördüğünü söyleyerek “Bu çalışmanın devamını tüm Türkiye’de atölye, seminer ve konferanslarla devam ettirmeyi hedefliyoruz. Marmaris’e de sürprizlerimiz olacak” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest