zihni-guru-(1)Muğla’da iş yerinden ayrıldıktan sonra kayıplara karışan ve ailesinin yaşamından endişe duyduğu eczacı, 34 yaşındaki Zihni Gürü, otel odasında uyurken bulundu.

Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de eczacı, evli ve 1 çocuk babası Zihni Gürü, Pazartesi günü saat 14.00 sıralarında 48 NK 925 plakalı motosikletine binerek iş yerinden ayrıldı. Cep telefonundan gece yarısına kadar eşine ulaşamayan Rukiye Gürü, ailesi ile birlikte polis merkezine giderek kayıp başvurusunda bulundu. Bilinen herhangi bir sorunu bulunmadığı ifade edilen Zihni Gürü’nün bulunması için yapılan bildirim üzerine Komiser Hamdi Bey Polis Merkezi ve Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri seferber oldu.

“Kafasını Dinlemek” İstemiş

Polis, Gürü’ünün gidebileceği yerlerdeki yaklaşık 200 güvenlik kamerası ve Mobese  kamerası görüntülerini taradı. Polis, görüntülerden de yola çıkarak Gürü’nün ilçe merkezindeki bir otelde olduğunu tespit etti. Bunun üzerine polis, bugün saat 11.30 sıralarında otele gitti.

Otel görevlilerine kapısı açtırılan odada Gürü, uyurken bulundu. Gürü’nün kendisini bulan polislere verdiği ilk ifadesinde biraz ‘Kafasını dinlemek’ için kimseye haber vermeden ortadan kaybolup, otele geldiğini söylediği ifade edildi. Gürü’nün bulunduğunu haber alan yakınları büyük sevinç yaşadı. Gürü’nün polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest