bodrum-saglik-vakfiBodrum’daki Bodrum Sağlık Vakfı bünyesinde tedavi ve eğitimlerini sürdüren engelli gençler, Sevgililer Günü’ne özel yaptıkları seramik magnet, tablo ve hediyelik eşyaları satışa çıkaracak.

Bodrum Sağlık Vakfı bünyesindeki Turgutreis Engelliler Rehabilitasyon ve Eğitim Merkezi’nde eğitim ve tedavi gören engelli genç ve çocukların seramik atölyesinde 4 ayda yaptıkları Sevgililer Günü hediyeleri, Oasis Alışveriş ve Kültür Merkezi’nde satışa çıkarılacak. Tamamını engelli gençlerin yaptığı seramik magnet, tablo, çerçeve, vazo ve plaketlerin satışını da engelli çocuklar ve velileri üstlenecek. 11-14 Şubat tarihleri arasında sergilenecek hediyelikler arasında yer alan seramik eserlerin seramik öğretmeni Tarık Kartal ve velilerin desteği ile engelli öğrenciler tarafından yapıldığını belirten Bodrum Sağlık Vakfı Başkanı Ahmet Biçer, şöyle dedi:

“Yıllarca vakfımız bünyesinde tedavi ve eğitim alan öğrencilerimizin artık üreten ve eğitim gördükleri kuruma yararlı birer birey haline gelmeleri bizleri çok gururlandırıyor. Bodrumluların bizlere, çocuklarımıza verdiği destek de gerçekten çok önemli. Bu nedenle çocuklarımız 4 ay çalışarak Sevgililer Günü’ne çok özel hediyeler üretti. Çocuklarımız sevgilileri unutmadı, onlar da bizleri unutmasın.”

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest