fetexFethiye Turizm, Turizm Tedarikçileri ve Yiyecek İçecek İhtisas Fuarı (FETEX) 84 firmanın katılımıyla 16 Mart’ta açılacak.

Marmaris Fuarcılık MARFO tarafından Fethiye Belediyesi ile Fethiye Ticaret ve Sanayi Odası’nın desteğiyle bu yıl 6′ncısı yapılan FETEX- 2016, Fethiye Belediyesi Fuar ve Sergi Alanı’nda 16 Mart’ta açılacak. 3 gün açık kalacak fuarda 84 firma ürünlerini sergileyecek.

Fuarda yüzlerce markanın temsil edileceğini söyleyen MARFO Fuarcılık Genel Müdürü Volkan Gülcan, “Turizm sektöründeki tüm olumsuzluk öngörülere ve durağan beklentilere rağmen fuarımız 84 katılımcı firma ile yüzlerce marka ve grubu ağırlıyor. Fuarda yer tahsislerimiz sona erdi ve yüzde 100 doluluk oranına ulaştık. Fuarın 3′üncü ve 4′üncü gününde Şef Mavi Fethiye Profesyonel Aşçılar Derneği ile büyük bir aşçılar yarışması organize ettik. 700′e yakın yarışmacının yarışacağı yarışma Türkiye çapında çok bük ilgi gördü. Gıda sektöründen araç sektörüne, endüstriyel ürünlerden masa sandalyeye kadar her türlü ürünün yer alacağı fuarı turizmcilerin de destekleriyle açıyoruz. Değişik ürünler görmek isteyen herkesi fuarımıza bekliyoruz” diye konuştu.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest