genc-is-adamlari--(2)Bodrumlu genç iş adamları Seha Ergene ve Abdullah Girik, Çinli genç iş adamı BaiYuan ile birlikte Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u ziyaret etti.

Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Mehmet Kocadon ile günümüz iş dünyası hakkında ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan gençler, ortaklaşa yaptıkları çalışmalarından bahsetti. Önümüzdeki süreçte merkezi Şanghay olan Türk – Çin ortaklığında, Bodrum ilçe merkezinde bir turizm acentası da açarak faaliyetlerini turizm sektörü ile genişleteceklerinin bilgisini veren gençler, ayrıca Şanghay’daki turizm fuarına Bodrum standı ile katılarak Bodrum’un tanıtım faaliyetlerine katkıda bulunmak istediklerini söyledi. Genç iş adamlarına çalışmalarında başarılar dileyen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, tanıtım ile ilgili yapılan çalışmalara Bodrum Belediyesi olarak elinden geldiğince destek olacağını söyledi.

Başkan Kocadon ile fikir alışverişinde bulunan gençler, turizm çalışmalarının yanı sıra bir yandan faal olarak yürüttükleri e-ticaret sistemi ile Bodrum’un geleneksel tadı Bodrum Mandalinasından yapılmış Bodrum Mandalina Gazozu, Bodrum Mandalina Lokumu ve Reçeli gibi ürünlerin de satışını yapacaklar.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest