paralari-caldi-(2)Fethiye’de bir kadın terzisine güpegündüz giren şahıs iş yerinden çaldığı kağıt paraları cebinden çıkardığı cüzdana bir güzel şekilde yerleştirdikten sonra çıkıp gitti.

Fethiye’de yaklaşık 15-20 yıldır evinde kadın terzisi olarak kadınlara hizmet eden ve geçimini kadın terzisi olarak sağlayan Gülşen Terzinin sahibi Fatma Aygün, iş yerinin üst katındaki evine çıktığında dükkanın kapısını açarak içeri giren kimliği meçhul bir kişinin çekmecede bulunan paraları çaldıktan sonra cüzdanına yerleştirmesinin üzüntüsünü yaşıyor. İş yerinin güvenlik kameralarını hesaba katmayan 40-45 yaşlarındaki şüpheli ayakkabılar çıkarılarak girilen iş yerine kapıyı açıp sağı solu kontrol ettikten sonra ayakkabılarını da çıkarıp içeri giriyor. Doğruca çekmeceye giden şahıs buradaki az sayıda olan parayı almadan diğer çekmeceye geçerek yaklaşık 300-400 TL’nin bulunduğu paraları alıp tekrar geri çıkıyor. Ayakkabılarını giydikten sonra tekrar sağı solu kontrol eden şüpheli bu kez ayakkabılarla birlikte içeriye girip az sayıda paranın bulunduğu çekmeceyi açıp paraları aldıktan sonra cebinden cüzdan çıkarıp içerisine hepsini yerleştiriyor. Şüpheli, cüzdanı cebine koyduktan sonra girdiği kapıdan çıkarak kayıplara karışıyor.

Fatma Aygün evinden tekrar aşağıya terzi dükkanına indiğinde çekmecedeki paraların olmadığını görünce eşine haber verip dükkandaki güvenlik kameralarını inceletince gözlerine inanamadı. Fatma Aygün şüphelinin bir an önce yakalanmasını isteyerek “Güvenlik kamera görüntüleri ile birlikte polise başvurduk. Büyük sıkıntılar içinde kazandığımız 3 kuruşun bu şekilde çalınmasına gönlüm razı olmuyor. Çaldığı yetmezmiş gibi sanki kendi kazanmışcasına çaldığı parayı bir de cüzdanına yerleştiriyor. Belki ordaki amacı aniden içeriye girecek olursak bir müşteri göndermiş gibi hareket edecekti. Bu kişinin yakalanmasını istiyoruz. Yakalandığında da yüzüne tükürmek istiyorum.” dedi.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest